Europa > England > London > Whiteleaf Hotel

Informasjon om Whiteleaf Hotel

Velkommen til Whiteleaf Hotel på vår reservasjon portal PensionHotel. Du får vite informasjon om valgt objekt Whiteleaf Hotel, om beliggenhet, priser, omgivelsene, anlegg, sport og kulturelle arrangementer. Her finner du all kontaktinformasjon om objektet Whiteleaf Hotel, eller du kan bruke bestillingsskjema.

  • Whiteleaf Hotel

Whiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - Hoteller
Navn:  Whiteleaf Hotel
Gate:  66-68 Inverness Terrace
By:  W2 3LB London
Stat:  England
Kart:  gå til kart
Den gjennomsnittlige prisen:
person/natt
£41
463 kr
 

 Denne teksten er også tilgjengelig på:: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Kısa açıklama

Konuklarına ücretsiz Wi-Fi erişimi sunan bu otel, Londra'nın merkezinde kurulmuştur. Otel, Hyde Park, Queensway ve Bayswater Metro İstasyonu'na sadece 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yalnızca 2 dakika yürüyerek alışveriş merkezleri, geleneksel kafeler ve İngiliz publarına ulaşabilirsiniz. Oxford Street ve Piccadilly Circus, otelden metroyla 5 dakikalık uzaklıktadır. Buckingham Palace ve Trafalgar Meydanı, otele metroyla kısa bir mesafede yer almaktadır. West End'deki mağaza ve tiyatrolara da metroyla kısa sürede ulaşmak mümkündür. Birinci derece koruma altındaki bu yapının tüm odaları TV, telefon ve çay/kahve yapma imkanıyla donatılmıştır. Odaların çoğunda saç kurutma makineli özel banyo mevcuttur. Whiteleaf Hotel'de her sabah kontinental kahvaltı servis edilir. Bir TV salonu bulunan otel, konuklarına bagaj muhafazası ve 24 saat resepsiyon hizmeti de sunmaktadır.


Önemli Bilgiler

Ödemenin tamamının varışta yapılması gerekmektedir. Giriş ve anahtar teslim şu adresten yapılmaktadır: , . Check-in sırasında konukların fotoğraflı kimlik belgesi ve kredi kartı göstermesi gerekmektedir. Özel İsteklerin doluluk durumuna bağlı olduğunu ve ek ücrete tabi olabileceğini lütfen unutmayın. Lütfen tahmini varış saatinizi Whiteleaf Hotel ile önceden paylaşın. Rezervasyon yaparken Özel İstekler kutusunu kullanabilir veya onayınızda belirtilen iletişim bilgileriyle birlikte doğrudan tesise ulaşın.

 
 
facebook g+ twitter