Europa > Kroatia > Istria fylke > Poreč > Poreč > Hotel Delfin

Informasjon om Hotel Delfin

Velkommen til Hotel Delfin på vår reservasjon portal PensionHotel. Du får vite informasjon om valgt objekt Hotel Delfin, om beliggenhet, priser, omgivelsene, anlegg, sport og kulturelle arrangementer. Her finner du all kontaktinformasjon om objektet Hotel Delfin, eller du kan bruke bestillingsskjema.

  • Hotel Delfin

Hotel Delfin: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerHotel Delfin: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerHotel Delfin: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerHotel Delfin: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerHotel Delfin: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerHotel Delfin: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerHotel Delfin: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerHotel Delfin: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerHotel Delfin: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerHotel Delfin: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerHotel Delfin: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerHotel Delfin: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerHotel Delfin: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerHotel Delfin: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerHotel Delfin: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerHotel Delfin: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerHotel Delfin: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - Hoteller
Navn:  Hotel Delfin
Gate:  Zelena Laguna bb
By:  52440 Poreč
Bydel:  Poreč
Fylke:  Istria fylke
Stat:  Kroatia
 

 Denne teksten er også tilgjengelig på:: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Delfin se nachází asi 50 metrů od oblázkové a skalnaté pláže. Je obklopený zelení a nabízí venkovní bazén se slanou vodou a sluneční terasu s lehátky. Ve vstupní hale je zdarma dostupné Wi-Fi. Všechny pokoje jsou světlé, k dispozici mají telefon a vlastní koupelnu se sprchou. K některým patří zařízený balkon. V hotelové restauraci se podávají snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Na výběr jsou i vegetariánská jídla. Zajít můžete do aperitiv baru nebo baru u bazénu, kde v letních měsících probíhá večerní zábavní program. Delfin Hotel má konferenční sál s kapacitou 400 osob. Dále na místě najdete obchod se suvenýry, kadeřnictví a masážní studio. Lounge zahrnuje satelitní TV. Pro děti je k dispozici dětský klub a speciální zábavní program. Za příplatek je možné si na místě například zahrát tenis, minigolf, squash nebo jezdit na koni. Na hotelové pláži oceněné Modrou vlajkou můžete také za příplatek vyzkoušet vodní sporty, včetně vodního lyžování, plachtění, jízdy na šlapadlech a potápění. Před hotelem je autobusová zastávka, odkud jezdí spoje do 5 km vzdálené Poreče se slavnou Eufraziovou bazilikou, zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO. Na letiště Pula je to 56 km.


Důležité informace

Přistýlky a dětské postýlky jsou k dispozici na požádání a jejich dostupnost vám musí ubytování potvrdit předem.

 
 
facebook g+ twitter