Europa > Kroatia > Istria fylke > Poreč > Poreč > All Inclusive Hotel Zorna

Informasjon om All Inclusive Hotel Zorna

Velkommen til All Inclusive Hotel Zorna på vår reservasjon portal PensionHotel. Du får vite informasjon om valgt objekt All Inclusive Hotel Zorna, om beliggenhet, priser, omgivelsene, anlegg, sport og kulturelle arrangementer. Her finner du all kontaktinformasjon om objektet All Inclusive Hotel Zorna, eller du kan bruke bestillingsskjema.

  • All Inclusive Hotel Zorna

All Inclusive Hotel Zorna: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerAll Inclusive Hotel Zorna: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerAll Inclusive Hotel Zorna: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerAll Inclusive Hotel Zorna: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerAll Inclusive Hotel Zorna: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerAll Inclusive Hotel Zorna: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerAll Inclusive Hotel Zorna: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerAll Inclusive Hotel Zorna: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerAll Inclusive Hotel Zorna: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerAll Inclusive Hotel Zorna: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerAll Inclusive Hotel Zorna: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerAll Inclusive Hotel Zorna: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerAll Inclusive Hotel Zorna: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerAll Inclusive Hotel Zorna: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerAll Inclusive Hotel Zorna: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerAll Inclusive Hotel Zorna: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - HotellerAll Inclusive Hotel Zorna: Overnatting på Hotell Poreč – Pensionhotel - Hoteller
Navn:  All Inclusive Hotel Zorna
Gate:  Zelena Laguna bb
By:  52440 Poreč
Bydel:  Poreč
Fylke:  Istria fylke
Stat:  Kroatia
 

 Denne teksten er også tilgjengelig på:: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlarzh

Kısa açıklama

Sahil kenarında bulunan All Inclusive Hotel Zorna, güneşlenme terası ve güneş şemsiyeleriyle donatılmış açık bir yüzme havuzuna ev sahipliği yapmaktadır. Konuklar aperitif barında ve restoranda yorgunluk atabilir ve çeşitli spor etkinliklerinin keyfini çıkarabilirler. Klimalı odaların her birinde duş ve saç kurutma makinesiyle donatılmış özel banyo ve kablolu TV bulunmaktadır. Otel bünyesindeki TV'li ortak salon alanı konukların hizmetindedir. Yaz sezonunda canlı müzik ve eğlence programları düzenlenir. Ayrıca çocuklar için bir mini kulüp de mevcuttur. Sabahları spor salonunda egzersiz ya da su aerobiği yapabilir ya da plaj voleybolu, futbol ve masa tenisi gibi çeşitli spor turnuvalarına katılabilirsiniz. Kültür ve tarihle ilgilenen konuklar 5 km uzaklıkta bulunan ve görülmeye değer çok sayıda müze ve galeriye ev sahipliği yapan Poreč'in (Piranse) Eski Kent bölgesini ziyaret edebilirler. Otelin yanında Poreč'in merkezine ulaşım imkanı sunan bir şehir içi otobüs durağı yer almaktadır. Pula Havaalanı, otele 60 km mesafededir. Tesisin ortak kullanıma açık alanlarında ek ücret karşılığı Wi-Fi erişimi sağlanır.


Önemli Bilgiler

Her tür ilave yatak veya çocuk karyolası/beşik, talep üzerine ve yönetimin onayına bağlı olarak temin edilir.

 
 
facebook g+ twitter