Europa > England > London > Whiteleaf Hotel

Informasjon om Whiteleaf Hotel

Velkommen til Whiteleaf Hotel på vår reservasjon portal PensionHotel. Du får vite informasjon om valgt objekt Whiteleaf Hotel, om beliggenhet, priser, omgivelsene, anlegg, sport og kulturelle arrangementer. Her finner du all kontaktinformasjon om objektet Whiteleaf Hotel, eller du kan bruke bestillingsskjema.

  • Whiteleaf Hotel

Whiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - HotellerWhiteleaf Hotel: Overnatting på Hotell London – Pensionhotel - Hoteller
Navn:  Whiteleaf Hotel
Gate:  66-68 Inverness Terrace
By:  W2 3LB London
Stat:  England
Kart:  gå til kart
Den gjennomsnittlige prisen:
person/natt
£41
463 kr
 

 Denne teksten er også tilgjengelig på:: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento hotel sa nachádza v centre Londýna, iba 2 minúty chôdze od Hyde parku a zastávok metra Queensway a Bayswater. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Do nákupných centier, tradičných kaviarní a anglických krčiem sa dostanete za 2 minúty. Ulica Oxford Street a námestie Piccadilly Circus sú vzdialené 5 minút jazdy metrom. Metrom sa rýchlo dostanete i do Buckinghamského paláca, na Trafalgarské námestie aj do obchodov a divadiel v štvrti West End. Každá izba v tejto chránenej budove prvého stupňa je vybavená TV, telefónom a príslušenstvom na prípravu kávy/čaju. Vo väčšine izieb je k dispozícii vlastná kúpeľňa so sušičom vlasov. V hoteli Whiteleaf sa každé ráno podávajú kontinentálne raňajky. Nájdete tu aj TV salónik, recepciu s nepretržitou prevádzkou a úschovňu batožiny.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že pri príchode je potrebné uhradiť plnú cenu pobytu. Upozorňujeme, že zaregistrovať sa a vyzdvihnúť kľúče si môžete na tejto adrese: , . Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Whiteleaf Hotel o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter